Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Ремонтопридатність планшета Microsoft Surface Go близька до нуля

Ремонтопридатність планшета Microsoft Surface Go близька до нуля

Фахівці iFixit взялися розібрати представлений місяць тому планшет Microsoft Surface Go, щоб оцінити його ремонтопридатність.

Нагадаємо, основою пристрою з 10-дюймовим дисплеєм дозволом 1800 х 1200 пікселів служить процесор Intel Pentium Gold 4415Y. Об’єм ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті дорівнює 4 ГБ (опціонально — 8 ГБ), флеш-пам’яті — 64 ГБ (опціонально — 128 ГБ).

Демонтаж дисплея, закріпленого на своєму місці клеєм, виконується з допомогою нагріву і присосок.

Препараторы відзначили, що кабель, яким підключений дисплей, виявився досить довгим, що зменшує ризик його пошкодження при розбиранні.

Після демонтажу дисплея з’являється доступ до акумуляторної батареї, яка в пристрої розділена на дві секції. Однак замінити батарею непросто, оскільки вона як слід приклеєна. На думку iFixit, таким нехитрим способом виробник перешкоджає продовженню терміну служби пристрою, змушуючи змінювати його цілком.

Далі слід чергу антен Wi-Fi, після чого можна демонтувати основну плату.

На платі розташувався процесор, мікросхеми пам’яті виробництва SK Hynix, контролер живлення і однокристальна система Qualcomm QCA6174A, що забезпечує підтримку Wi-Fi і Bluetooth, а також звуковий кодек Realtek ALC298 та інші компоненти.

Для охолодження процесора використовується мідна пластина.

Конструкція не отримала жодного плюса, а от мінусів — хоч відбавляй: і велика кількість клею, і відсутність поділу на легко замінні модулі, і неможливість модернізації додаванням пам’яті. Крім того, будь-який ремонт вимагає демонтажу недешевого дисплея, який легко при цьому зашкодити.

У підсумку Surface Go заробив за ремонтопридатність всього один бал з десяти можливих.

Теги:

,

Коментувати

Источник
04.08.2018 10:38

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of