Главная 2 Электронные книги 2 Рідер Onyx Boox Cleopatra 3 отримав підсвічування з регульованою колірною температурою

Рідер Onyx Boox Cleopatra 3 отримав підсвічування з регульованою колірною температурою

Компанія Onyx International випустила в Росії нову електронну книгу Onyx Boox Cleopatra 3. Модель оснащена 6,8-дюймовим сенсорним дисплеєм, виготовленим за технологією E Ink Carta, з роздільною здатністю 1080 х 1440 пікселів. Передбачена регульована підсвічування MOON Light+, що дозволяє не тільки читати в умовах поганої освітленості, але і змінювати її колірну температуру, від холодніших до більш теплих тонів.

Також рідер одним з перших отримав функцію Snow Field, коли відбувається лише часткове оновлення екрану без появи артефактів на наступних сторінках. Передбачена підтримка формату файлів FB3.

Рідер працює під управлінням операційної системи Android 4.0.4 і на основі процесора Freescale i.MX6 з тактовою частотою 1 ГГц, 1 ГБ оперативної і 8 ГБ вбудованої флеш-пам’яті. Є можливість використання карток пам’яті формату microSD до 32 ГБ, модулі Wi-Fi і Bluetooth. На рідер вже встановлено англо-російський і російсько-англійський словники.

Акумулятор ємністю 1700 маг забезпечує до місяця автономної роботи. Електронна книга Onyx Boox Cleopatra 3 надійшла в продаж за рекомендованою роздрібною ціною 14 990 рублів, в комплекті йде смарт-обкладинка.

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of