Главная 2 Электронные книги 2 Рідер Onyx Boox Caesar 2 з підсвічуванням оцінений дешевше 7 тисяч рублів

Рідер Onyx Boox Caesar 2 з підсвічуванням оцінений дешевше 7 тисяч рублів

У Росії надійшла в продаж електронна книга Onyx Boox Caesar 2 від Onyx International. Рідер одним з перших отримав функцію Snow Field, коли відбувається лише часткове оновлення екрану без появи артефактів на наступних сторінках.


Також були проведені програмні оновлення в порівнянні з попередником. Так, в «Бібліотеку» додана підтримка колекцій, коли користувачі за певною ознакою (автором, жанром тощо) можуть формувати свої власні тематичні списки книг. Крім того, встановлені оновлені версії словника і нова версія браузера з функцією підвищення контрастності.

Рідер Onyx Boox Caesar 2 приходить на зміну торішньому Onyx Boox Caesar, який позиціонувався виробником як його найдоступніший букрідер з функцією підсвічування і екраном E Ink Carta. Новий рідер успадкував ці особливості, включаючи ціну в розмірі 6 790 рублів.

Електронна книга оснащується 6-дюймовим дисплеєм E Ink Carta з контрастністю 14:1 і роздільною здатністю 758 х 1024 пікселів. Підсвічування Moon Light може плавно регулюватися.

Onyx Boox Caesar 2 підтримує основні текстові та графічні формати файлів. Апаратною основою став двоядерний процесор з частотою 1 ГГц, 512 МБ оперативної і 8 ГБ вбудованої флеш-пам’яті з можливістю використання карток microSD об’ємом до 32 ГБ. Акумулятор володіє ємністю 3000 маг. Робота проводиться під управлінням операційної системи Android 4.2 Jelly Bean.

Источник