Главная 2 Электронные книги 2 Рідер Onyx Boox Caesar 2 з підсвічуванням оцінений дешевше 7 тисяч рублів

Рідер Onyx Boox Caesar 2 з підсвічуванням оцінений дешевше 7 тисяч рублів

У Росії надійшла в продаж електронна книга Onyx Boox Caesar 2 від Onyx International. Рідер одним з перших отримав функцію Snow Field, коли відбувається лише часткове оновлення екрану без появи артефактів на наступних сторінках.


Також були проведені програмні оновлення в порівнянні з попередником. Так, в «Бібліотеку» додана підтримка колекцій, коли користувачі за певною ознакою (автором, жанром тощо) можуть формувати свої власні тематичні списки книг. Крім того, встановлені оновлені версії словника і нова версія браузера з функцією підвищення контрастності.

Рідер Onyx Boox Caesar 2 приходить на зміну торішньому Onyx Boox Caesar, який позиціонувався виробником як його найдоступніший букрідер з функцією підсвічування і екраном E Ink Carta. Новий рідер успадкував ці особливості, включаючи ціну в розмірі 6 790 рублів.

Електронна книга оснащується 6-дюймовим дисплеєм E Ink Carta з контрастністю 14:1 і роздільною здатністю 758 х 1024 пікселів. Підсвічування Moon Light може плавно регулюватися.

Onyx Boox Caesar 2 підтримує основні текстові та графічні формати файлів. Апаратною основою став двоядерний процесор з частотою 1 ГГц, 512 МБ оперативної і 8 ГБ вбудованої флеш-пам’яті з можливістю використання карток microSD об’ємом до 32 ГБ. Акумулятор володіє ємністю 3000 маг. Робота проводиться під управлінням операційної системи Android 4.2 Jelly Bean.

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of