Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Qualcomm Spectra 2 приносить технології обробки глибини зображення на Android

Qualcomm Spectra 2 приносить технології обробки глибини зображення на Android

Компанія Qualcomm оголосила, що вона першою представила технологію обробки глибини зображення, розроблену спеціально для Android. Друге покоління процесора обробки зображень Qualcomm Spectra ISP підтримує комп’ютерне зір, технології розширеної реальності і можливості обчислювальної фотографії.


Розширена модульна програма Qualcomm Spectra поліпшить можливості біометричної аутентифікації і обробки глибини зображення. Як відзначає виробник, нова технологія створена з метою задоволення зростаючих потреб у сфері фото і відео для широкого спектру мобільних пристроїв і шоломів віртуальної реальності.


Як обіцяє Qualcomm, Spectra 2 дозволить вийти на новий рівень якості зображень і технологій в області комп’ютерного зору, які будуть доступні в майбутніх мобільних платформах Qualcomm Snapdragon, а значить і майбутніх мобільних пристроях.

Модульна програма включає три модулі камери — камеру для аутентифікації по райдужці ока, пасивний датчик глибини і активний датчик глибини. Qualcomm Spectra 2 зможе використовувати як активний, так і пасивний методи. У пасивному задіюються тільки дві камери, порівнюючи зображення з них обчислюється інформація про глибину об’єктів. Такий підхід орієнтований на бюджетні рішення без великих вимог до точності. Активний метод додатково задіє активні датчики, він більш точний і орієнтований на більш складні і дорогі рішення.

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of