Главная 2 Телефоны 2 Прощай, Google. Розумні годинник Huawei Watch GT не будуть використовувати Wear OS

Прощай, Google. Розумні годинник Huawei Watch GT не будуть використовувати Wear OS

Нещодавно ми дізналися, що Huawei готує розумні годинник Watch GT, які зможуть похвалитися автономністю до двох тижнів. Сам факт, що Huawei готує нові розумні годинник, вже викликав інтерес, так як буквально місяць тому глава компанії заявив, що нових моделей не випустять, поки не буде можливості реалізувати ряд функцій і нюансів.

Повертаючись до Watch GT, заяви про двотижневої автономності наводили на думку, що годинник не отримають Wear OS, так як навіть новенька SoC Snapdragon Wear 3100 навряд чи змогла б настільки сильно вплинути на автономність.

І ось сьогодні ці сумніви підтвердилися. Як повідомляє джерело, в прийдешніх годин Huawei буде власна операційна система. Подробиць про неї немає, так що поки під сумнівом навіть коректність використання цього терміна. Можливо, ніякої повноцінної ОС там насправді не буде.

Побічно це підтверджує інформація про те, що не буде там і Snapdragon Wear 3100. Замість неї буде якийсь мікропроцесор на ядрі Cortex-M4. Про годинник так само відомо, що вони будуть захищені від води, отримають 4 ГБ флеш-пам’яті, екран OLED діаметром 1,39 дюйма, датчик ЧСС, модуль GPS та інше. Очікується, що базова версія буде коштувати 200 євро.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of