Главная 2 Компьютеры 2 Продаж iPhone, Mac і iPad зросли

Продаж iPhone, Mac і iPad зросли

Компанія Apple відзвітувала про результати за четвертий квартал 2017 фінансового року, що завершився для неї 30 вересня 2017 року. За цей період вона продала 46,7 мільйон iPhone і 10,3 мільйона iPad. Це склало зростання на 2,6% для iPhone і 11% для iPad порівняно з аналогічним періодом минулого року.


Зазначимо, що у Apple були непрості часи з продажами iPhone і таке невелике зростання — це зовсім непогано. Хоча у першому кварталі продажі фірмових смартфонів Apple поставили історичний рекорд завдяки виходу iPhone 7 з 7 Plus до різдвяного сезону, але до цього вони падали три квартали поспіль. У минулому, другому кварталі 2017 фінансового року, вони теж показали негативну динаміку.

Що стосується iPad, то в минулому кварталі продажі зросли порівняно з торішнім показником вперше аж з 2013 року. Тобто зростання триває вже другий квартал поспіль. Комп’ютерів Mac було продано 5,3 мільйона, що становить зростання на 10% у порівнянні з продажами рік тому.

У весь цей ріст внесли свій внесок нові iPad Pro, MacBook Pro і iPhone 8 з 8 Plus. Правда, продажі iPhone 8 з 8 Plus почалися тільки в самому кінці кварталу і вплинули на продажі несильно.

Дохід компанії за квартал склав 52,6 млрд млрд доларів США або 2,07 долара на одну акцію, показавши зростання на 12% і 24%, відповідно. Міжнародні продажі склали 62 відсотка від квартального доходу.

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of