Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Продажі ПК у цьому кварталі виявляться ще нижче, ніж очікувалося

Продажі ПК у цьому кварталі виявляться ще нижче, ніж очікувалося

У цьому кварталі попит на ПК виявився нижчим, ніж очікувалося, навіть з урахуванням сезонного фактора. Незважаючи на стабільний попит на ігрові ПК, ринок у цілому скорочується. Почасти цьому сприяє різке зниження попиту на системи для видобутку криптовалют. Таку картину малює джерело, спираючись на дані представників галузі.

За їхньою оцінкою, глобальні поставки ПК, включаючи ноутбуки та настільні комп’ютери, в цьому році опиняться на 3-5% нижче торішніх. Це буде шостий рік поспіль, коли постачання скорочуються.

В сегменті ігрових ПК спостерігається зростання, але отримання прибутку заважає гостра конкуренція. Іншим сегментом, де деяким виробникам вдається нарощувати поставки, є ПК для ділового застосування. Так, компанія Dell, домігшись успіху в обох зазначених сегментах, змогла у першому кварталі збільшити поставки на 6-7% порівняно з тим же періодом 2017 року. Показник HP збільшився на 3%. Враховуючи, що ринок в цілому скорочується, можна припустити, що зростання досягнуто за рахунок інших учасників. У числі постраждалих — компанії Acer and Asustek, скоротили поставки на 7-13%. На цей квартал Asustek прогнозує скорочення на 10% у порівнянні з минулим кварталом.

Коментувати

Источник
17.05.2018 17:32

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of