Главная 2 Телефоны 2 Представлені спортивні розумні годинник Samsung Sport Gear

Представлені спортивні розумні годинник Samsung Sport Gear

Компанія Samsung представила розумні годинник Sport Gear. Нескладно здогадатися, що в першу чергу, новинка орієнтована на людей, що займаються спортом.

В даному випадку пристрій захищений від води згідно з рейтингом 5ATM, що означає, що з ним можна плавати, але не пірнати. Крім того, є захист за стандартом MIL-STD-810G, але, як і завжди, це досить умовна перевага, так як подробиць виробники часто не вказують.

Звичайно, є датчик ЧСС, який здатний працювати постійно, а не за запитом. Для деяких видів спорту згодиться і наявність модуля GPS. Незважаючи на те, що годинник здатні автоматично визначати тип активності, простежується невеликий наголос на плавців. Наприклад, тут є ПО Speedo On, яке здатне «навчати» плавання, визначати стиль плавання і відстежувати основні показники, начебто часу кола. Для деяких додатковою перевагою буде доступ до фірмових додатків Under Armor. Але і це не все. Gear Sport сумісні з пристроями Samsung сегменту інтернету речей, так що за допомогою годин можна управляти системами розумного будинку.

Якщо ж говорити про технічні параметри, то новинка оснащена екраном Super AMOLED діаметром 1,2 дюйма роздільною здатністю 360 х 360 пікселів, якоїсь двоядерні SoC з частотою 1 ГГц, 768 МБ оперативної пам’яті, 4 ГБ флеш-пам’яті, адаптерами бездротових інтерфейсів, модулем NFC і акумулятор ємністю 300 мА·ч. Працюють годинник під управлінням Tizen. Розміри без урахування ремінця (використовуються стандартні шириною 20 мм) становлять 24,9 х 44,6 х 11,6 мм при масі 50 р. На вибір доступні чорний і синій варіанти. Samsung Sport Gear сумісні з пристроями, що працюють під управлінням Android 4.4, iOS 9 і більш свіжими версіями даних ОС. При використанні смартфонів Samsung версія ОС може бути Android 4.3.

Інформації про вартість і дату старту продажів поки немає.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of