Главная 2 Телефоны 2 Представлені розумні годинник Fitbit Versa, які у деяких аспектах навіть краще, ніж модель Ionic

Представлені розумні годинник Fitbit Versa, які у деяких аспектах навіть краще, ніж модель Ionic

Компанія Fitbit сьогодні порадувала шанувальників одразу двома новими продуктами. Зараз лише про першому — розумних годинах Versa, перша інформація про які з’явилася на початку місяця.

Versa коштують 200 доларів, тобто вони на 100 доларів дешевше флагманських Ionic. При цьому не можна сказати, що між моделями є кардинальні відмінності, а в деяких сенсах новинка навіть перевершує старшу сестру.

Почнемо із сухих цифр. Fitbit стверджує, що Versa — найбільш легкі металеві розумні годинник. При цьому маса з якихось причин ніде не вказано, а ось товщина становить 11,2 мм Годинник оснащені дисплеєм діагоналлю 1,34 дюйма з яскравістю в 1000 кд/м2. Також відомо про наявність 4 ГБ флеш-пам’яті, з якої користувачеві доступно лише 2,5 ГБ. Їх можна використовувати для зберігання музики. В годинах відсутня GPS, а в базовій версії, яка коштує 200 доларів, немає ще і модуля NFC, хоча в модифікації Special Edition вартістю 230 доларів модуль є і підтримується Fitbit Pay (в Європі NFC буде і у базовій версії). Акумулятора ємністю всього 145 мА·ч повинно вистачати на чотири дні використання. Працюють годинник під управлінням Fitbit OS 2.0. При цьому сторонні джерела стверджують, що швидкість роботи вище, ніж у Ionic. Також варто відзначити захист від води та наявність датчика ЧСС. Що стосується інших можливостей новинки, вони такі ж, як у інших моделей Fitbit. Тобто годинник вміють відстежувати активність, стежити за сном, рахувати кроки, відстань і калорії, відстежувати тренування, виступати в ролі персонального тренера, хоча це підійде тільки новачкам, дозволяють управляти музикою і працювати з оповіщеннями на асоційованому смартфоні. До речі, саме на Versa вперше для пристроїв Fitbit з’явилася можливість відповідати на повідомлення. Можна вибрати один з п’яти наявних стандартних відповідей, які, до того ж, можна змінити, а можна набрати повідомлення, нехай воно і обмежена 60 символами.

Є Versa і одна виділяє цю модель функція. Вона буде цікава виключно жінкам, так як ця функція полягає в можливості відслідковувати менструальний цикл. Природно, годинник самі нічого визначати не можуть, так що просто виступають в ролі щоденника і календаря циклу.

Управління звично для тих, хто користувався Ionic, Blaze і деякими іншими моделями Fitbit. Що стосується дизайну, тут явно простежується спадщина Pebble. Пристрій доступний в декількох колірних варіантах і з різними браслетами. Купити годинник можна буде в квітні.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of