Главная 2 Телефоны 2 Представлені розумні годинник Fitbit Ionic

Представлені розумні годинник Fitbit Ionic

Компанія Fitbit представила розумні годинник Ionic, зображення яких були опубліковані в першій половині місяця.

Це перші розумні годинник компанії, відомої браслетами для фітнесу. До речі, для Fitbit Ionic притаманні багато рис такого браслети. Точніше кажучи, це пристрій орієнтоване на тих, хто займається спортом або просто веде активний спосіб життя.

Однією з особливостей Ionic є датчик концентрації кисню, який дозволяє більш глибоко стежити за процесами в організмі, в тому числі, уві сні. Крім того, оснащення годин включає приймач GPS і покращений датчик частоти серцевих скорочень. Годинник є водонепроникним (рейтинг — 50 м). Їх можна використовувати для безконтактних платежів, в якості програвача, для отримання повідомлень. Безліч програм і схем оформлення доступно в магазині Fitbit App Gallery.

До достоїнств Ionic виробник відносить роботу без підзарядки протягом чотирьох днів, автоматичне розпізнавання видів фізичної активності і крос-платформену сумісність.

Прийом попередніх замовлень на сайті виробника вже розпочато за ціною $300. Крім годин, запропоновані змінні ремінці. Широкі продажу Ionic повинні початися в жовтні. У майбутньому році очікується вихід варіанти, створеного за участю компанії Adidas.

Розробники додатків отримають доступ до SDK у вересні.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of