Главная 2 Телефоны 2 Повністю бездротові навушники Philips Bass+ True Wireless Headphones виявилися доступнішими більшості конкурентів

Повністю бездротові навушники Philips Bass+ True Wireless Headphones виявилися доступнішими більшості конкурентів

Підтверджуючи той факт, що повністю бездротові навушники незабаром стануть новим трендом, компанія Philips показала на IFA 2017 свою модель під назвою Bass+ True Wireless Headphones.

Почнемо з того, що пристрій коштує 130 доларів. Тобто воно дешевше більшості аналогічних пропозицій на ринку, а, можливо, і найдешевше.
Також потрібно зазначити, що модель Philips крупніше багатьох інших. Компанія вважає, що зменшення випромінювачів погано позначається на якості звуку, так що в своєму пристрої використовує випромінювачі діаметром 8,2 мм. По завіреннях виробника, це повинно забезпечити кращу якість низьких частот. Зокрема, в специфікаціях зазначений діапазон 9-21000 Гц.

Журналісти, присутні на IFA 2017, підтверджують наявність відчутно більше яскравих нижніх частот і високу якість звуку в цілому. Philips обіцяє до шести годин автономної роботи, що краще, ніж у багатьох подібних рішень. Зарядний футляр має акумулятором, якого вистачить на одну повну зарядку навушників.

Розміри навушників складають 23,1 х 16,1 х 16 мм при масі 12 р.

Теги:

,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of