Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Постачальники компонентів впевнені, що в наступному кварталі Apple випустить новий планшет

Постачальники компонентів впевнені, що в наступному кварталі Apple випустить новий планшет

Джерело має відомості, що Apple планує в цьому році випустити, щонайменше, дві моделі планшетів. Постачальники компонентів впевнені, що вже в наступному кварталі буде представлена недорога модель iPad з екраном розміром 9,7 дюйма. У другій половині року підійде черга нової моделі iPad Pro.

Крім того, з’явилася інформація, що стосується ноутбука MacBook Air. Як ми вже повідомляли, Apple приписують намір у наступному кварталі випустити більш доступну модель ноутбука MacBook Air. Однак за новими даними, ціна ноутбука залишиться на колишньому рівні або навіть трохи зросте. Це пояснюється тим, що Apple спочатку розглядала перехід на використання рідкокристалічних панелей китайського виробництва, але остаточне рішення було прийнято на користь LG Display. Південнокорейський виробник почне постачання в квітні, так що складання ноутбуків розпочнеться в кінці травня або на початку червня. Основного виробничого партнера Apple, компанії Foxconn, на цей раз дісталося лише 30% замовлень на збірку, а весь інший обсяг буде забезпечувати Quanta Computer.

Теги:

Коментувати

Источник
13.03.2018 13:09

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of