Главная 2 Телефоны 2 Поліція Нью-Йорка спише 36 000 смартфонів c OC Windows Phone і замінить їх смартфонами Apple iPhone

Поліція Нью-Йорка спише 36 000 смартфонів c OC Windows Phone і замінить їх смартфонами Apple iPhone

Нью-йоркське поліцейське управління змушений списати 36 000 службових смартфонів, закуплених для співробітників протягом останніх двох років, оскільки ці пристрої застаріли і не можуть бути оновлені.

Мова йде про смартфони Nokia, що працюють під управлінням ОС Microsoft Windows Phone. З закупівля була частиною програми модернізації вартістю 160 млн доларів.

Хоча останні апарати були отримані лише кілька місяців тому, до кінця року їх планується замінити смартфонами Apple iPhone.

Необхідність заміни пояснюють рішенням Microsoft припинити підтримку операційної системи, встановленої на смартфонах, під управлінням якої працює приблизно десяток програм, створених на замовлення спеціально для потреб поліції Нью-Йорка.

Фахівці вже давно піддавали сумніву доцільність вибору на користь платформи Microsoft, а не Google Android і Apple iOS. Тим не менш, для поліцейських були закуплені моделі Nokia Lumia 830 і Lumia 640XL, випущені в 2014 і 2015 року відповідно. Вони поставляються з Windows Phone 8.1. Про припинення підтримки Windows Phone 8.1 компанія Microsoft повідомила в липні.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of