Главная 2 Телефоны 2 Поки лідери ринку чекають, китайці випускають новий смартфон з подэкранным сканером, швидкої і бездротової зарядками

Поки лідери ринку чекають, китайці випускають новий смартфон з подэкранным сканером, швидкої і бездротової зарядками

Так, на ринку вже є смартфони з подэкранным дактилоскопічним датчиком. Такими вже відзначилися, зокрема, компанії Oppo і Vivo.

Тепер до виходу готується пристрій від маловідомого виробника Leagoo, фінальні характеристики якого були опубліковані на цьому тижні.

Мова йде про смартфон Leagoo S10, який не лише одержав подэкранный дактилоскопічний датчик, про який ми повідомляли днями, До особливостей пристрою варто віднести також підтримку бездротової зарядки і швидкої 18-ватної зарядки. Всі ці особливості повинні бути реалізовані у флагманському смартфоні Samsung Galaxy S10, який вийде тільки наступного року.

Екран пристрою повинен мати дозвіл 6,21 дюйма, смартфон отримає однокристальну систему MediaTek Helio Р60, 6 ГБ оперативної пам’яті і 64 ГБ флеш-пам’яті.

Здвоєна камера отримала головний датчик зображення з роздільною здатністю 20 Мп і допоміжний роздільною здатністю 5 Мп. Аккуумулятор пристрою має ємність 4050 мА•год, смартфон підтримує швидку 18-ватну зарядку і бездротову зарядку.

Ціна пристрій не повинна перевищити 300 доларів.

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of