Главная 2 Компьютеры 2 Почалися поставки самого потужного Mac першим покупцям

Почалися поставки самого потужного Mac першим покупцям

Через тиждень після початку прийому замовлень на iMac Pro, вони почали поставлятися першим покупцям. Багато користувачів підтвердили, що системи відстеження замовлень відображають стартував процес доставки в США і Канаді, а ось у Великобританії поки ще тільки готуються до відправки.


Для багатьох з цих замовлень термін доставки призначений на останній тиждень грудня або перший тиждень січня. Нагадаємо, спочатку Apple анонсувала iMac Pro влітку на конференції для розробників WWDC 2017 (Apple Worldwide Developers Conference). Виробник позиціонує iMac Pro як найшвидший Mac в історії Apple.

iMac Pro являє собою ПК професійного рівня і орієнтований на дизайнерів та інших фахівців, яким потрібно вирішувати найбільш ресурсомісткі завдання.

iMac Pro оснащується 27-дюймовим дисплеям Retina 5K з підтримкою до 1 мільярда квітів. В його основу лягли процесори Intel Xeon, які мають до 18 обчислювальних ядер, і графічна система AMD Radeon Pro Vega з 16 ГБ вбудованої пам’яті HBM2, що видає до 22 терафлопс потужності при обробці чисел половинної точності і 11 терафлопс при обробці чисел одинарної точності.

Ціна в США стартує від $4999 за восьмиядерну модель, десятиядерный обійдеться від $5799, а 14 — та 18-ядерні — від $6599 і $7399, відповідно. У Росії iMac Pro теж доступний для замовлення. Ціна на молодшу варіацію з восьмиядерним Intel Xeon, графікою AMD Radeon Pro Vega 56 з 8 ГБ пам’яті HBM2, 32 ГБ оперативної пам’яті і SSD ємністю 1 ТБ становить 379 990 рублів.

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of