Главная 2 Телефоны 2 По дорозі Razer і Xiaomi: Nubia теж займеться випуском смартфонів для геймерів

По дорозі Razer і Xiaomi: Nubia теж займеться випуском смартфонів для геймерів

Число виробників мобільних пристроїв, орієнтованих на любителів ігор, зростає: торік смартфон для геймерів представила компанія Razer, буквально завтра очікується анонс смартфона Black Shark – торгової марки, за якою стоїть Xiaomi. А зараз свій ігровий бренд розсекретила і Nubia, що належить ZTE.

В хитросплетіннях бренду ZTE розібратися непросто, але поки ще можна: Nubia – дочірня торгова марка ZTE, а Red Magic, виходить, вже дочірня торгова марка самої Nubia. Поки Red Magic анонсована тільки в Китаї, але, за словами глави Nubia CEO Ні Фея (Ni Fei), пристрою будуть продаватися і в Європі. Є ймовірність появи їх на ринку Індії. Так що любителям пограти на смартфоні безперечно варто запам’ятати назву.

Щодо характеристик смартфона конкретики поки мало: обіцяний «[повний набір] ігрових відчуттів для мас». У цьому визначенні, очевидно, криється натяк і на високу продуктивність, і на відносно невисоку вартість. Логічно припустити, що перший смартфон Red Magic буде побудований на флагманської SoC (наприклад, Qualcomm Snapdragon 845) і запропонує великі обсяги пам’яті (6-8 ГБ ОЗУ і 64-128 ГБ вбудованої енергонезалежної). Може бути і екран з кадровою частотою 120 Гц – як в смартфоні Razer. Гадати можна було б довго, але краще проявити трішки терпіння: враховуючи, що прем’єра першого ігрового смартфона Red Magic відбудеться вже в поточному місяці, чекати залишилося недовго.

Теги:

,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of