Главная 2 Телефоны 2 Перший погляд на інтерфейс Android 9.0 Pie на смартфоні Samsung Galaxy Note9

Перший погляд на інтерфейс Android 9.0 Pie на смартфоні Samsung Galaxy Note9

Ранні версії оболонки Samsung Experience UI 10 на базі операційної системи Android 9.0 Pie для смартфона Galaxy S9+ вже з’являлися в мережі. Тепер надбанням громадськості стала аналогічна оболонка для Galaxy Note9.

Серед усього іншого, оболонка приносить нічну тему з більш темними і прозорими оповіщеннями. Панель швидких налаштувань стала повноекранної, додаток налаштувань теж можна запускати з темним фоном, при цьому білі картки стають сірими.

Багато рідні додатки Samsung отримали оновлення інтерфейсу, включаючи «Повідомлення» і «Контакти». У додатку камери різні режими зйомки тепер розташовані по низу екрану, а функції AR-емодзі і Bixby Vision перенесені наверх. Жестової управління використовується, в тому числі, в налаштуваннях, але поки не завжди працює.

Потрапила прошивка призначена для версії Galaxy Note9 на базі Snapdragon. Вона знаходиться на ранній тестовій стадії і поки в ній багато помилок. Кількість змін дозволяє припустити, що оновлення до Android 9.0 Pie для Galaxy Note9, Galaxy S9 і Galaxy S9+ не варто чекати раніше наступного року.

 

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of