Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Перші тести ноутбука Asus NovaGo з Windows 10 ARM показали переваги і недоліки таких рішень

Перші тести ноутбука Asus NovaGo з Windows 10 ARM показали переваги і недоліки таких рішень

Як відомо, незабаром повинні з’явитися у продажу ПК з Windows 10 ARM. Серед їх переваг повинна бути автономність, ціна (відносно), інтегровані модеми стільникового зв’язку та масогабаритні параметри.

Деякі тематичні ресурси вже ознайомилися з подібними пристроями і зробили свої попередні висновки. Піддослідним скрізь виступав ноутбук Asus NovaGo, оснащений екраном діагоналлю 13,3 дюйма, SoC Snapdragon 835 і акумулятором ємністю 52 Вт·год

Одним з перших джерела відзначають дійсно скоротилося час включення і виходу зі сну. Різниця в порівнянні з сучасними апаратами середнього і верхнього сегментів не кардинальне, але вона помітна.

Також журналісти сходяться на думці, що наявність власного модему при певних сценаріях є істотною перевагою. Не доводиться використовувати смартфон в якості точки доступу, тим самим знижуючи час роботи останнього.

Що стосується автономності, далеко не всі ресурси встигли провести будь-які тести. Але один сайт встиг. Згідно з його даними, програвати відео з YouTube при підключенні за допомогою Wi-Fi ноутбук зміг майже 14 годин. Результат дуже хороший, але приблизно так вміють і деякі ноутбуки з CPU Intel. А от при роботі в браузері (Edge) апарат протримався більше 15 годин. Це не 20 годин, обіцяних Qualcomm і Microsoft, але все одно багато. До того ж, така автономність повинна бути характерна для більшості подібних ноутбуків.

Що ж стосується сумісності з додатками, то нічого особливого ЗМІ поки сказати не можуть. Звичайна поширена ПО встановлюється і працює нормально, а от з іграми поки все погано. Принаймні, те, що пробували встановити журналісти, не працювало, хоча назв вони не вказали.

Теги:

,
,

Коментувати

Источник
21.03.2018 19:48

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of