Главная 2 Телефоны 2 Передзамовлення на смартфон Sony Xperia XZ2 Premium в Росії стартує завтра. Попросять 80 000 рублів

Передзамовлення на смартфон Sony Xperia XZ2 Premium в Росії стартує завтра. Попросять 80 000 рублів

Смартфон Sony Xperia XZ2 Premium формально є флагманом компанії, хоча він сильно затримався щодо моделі XZ2.

Нагадаємо, апарат отримав дисплей 4K діагоналлю 5,8 дюйма, здвоєну основну камеру, SoC Snapdragon 845, акумулятор ємністю 3540 мА·год і корпус товщиною 11,9 мм масою 236 р.

Вже завтра жителі Росії зможуть оформити попереднє замовлення на цю новинку. На російський ринок апарат надійде в лімітованої версії, де кожен смартфон отримає індивідуальний порядковий номер.

Вартість смартфона складе 79 990 рублів. Це рівно стільки ж, скільки просять за базову офіційну версію iPhone X. Таким чином, Sony Xperia XZ2 Premium разом з флагманом Apple стане найдорожчим смартфоном на ринку, якщо не вважати всякі ексклюзивні та люксові апарати.

Частково виправдати таку вартість Sony хоче сертифікатами на проходження ексклюзивних курсів мобільного фотозйомки, додатковою гарантією Expert Service на дисплей, а також двома роками розширеної гарантії на все. Крім того, що оформили попереднє замовлення отримають в подарунок дорогі навушники Ear Duo, які самі по собі коштують 19 990 рублів.

Поставки смартфона почнуться 31 липня.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of