Главная 2 Телефоны 2 Патент описує смартфон LG з двома вигнутими дисплеями, двома акумуляторами і двома роз’ємами для навушників

Патент описує смартфон LG з двома вигнутими дисплеями, двома акумуляторами і двома роз’ємами для навушників

В базі даних Всесвітньої організації інтелектуальної власності (World Intellectual Property Organization, WIPO) була виявлена патент, який був зареєстрований компанією LG ще в 2016 році.

Пристрій, показане на наступних ескізах, проходить під назвою «мобільний термінал» (Mobile Terminal). За своєю конструкцією цей апарат нагадує складаний смартфон ZTE Axon M.

Смартфон оснащений двома дисплеями, які мають вигин з одного боку. У складеному стані на зігнутої частини відображаються дата, час, рівень заряду акумулятора і сигналу стільникової мережі, повідомлення та ін.

У розкладеному стані користувачі отримують дисплей вдвічі більшої площі. Інтерес викликає режим, в якому екрани можуть функціонувати незалежно один від одного. Дві людини одночасно можуть дивитися різні відео чи слухати музику, користуючись при цьому двома роз’ємами для навушників.

Пристрій, за задумом, повинно бути оснащене подэкранным дактилоскопічним датчиком, двома акумуляторами і двома камерами. Також варто виділити, наявність клавіатури QWERTY, яка ховається в корпус пристрою в складеному стані.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of