Главная 2 Телефоны 2 Oura Ring — трекер активності у формі кільця, зроблений з титану і не втратив датчика ЧСС

Oura Ring — трекер активності у формі кільця, зроблений з титану і не втратив датчика ЧСС

Влітку 2015 року ми познайомилися з Oura — трекером активності у вигляді персня. Функціонально пристрій мало відрізнялося від більш звичних браслетів, але виділялося саме своїм форм-фактором.

Проблема такого підходу в тому, що носити досить великий перстень готове досить мала кількість людей. Тому творці Oura вирішили випустити нову модель у вигляді тонкого і мінімалістського кільця. Його не можна назвати зовсім вже непомітним, але вона хоча б буде менше мішатися в побуті.

Що цікаво, незважаючи на компактні габарити, датчик ЧСС нікуди не подівся. Ймовірно, це найбільш компактний трекер активності з датчиком пульсу. На відміну від персня, який був виконаний з цирконієвої кераміки, корпус нової моделі зроблений з титану. Є захист від води. Габарити кільця не вказані, але, враховуючи матеріал, воно повинно бути відносно важким.

Що стосується можливостей пристрою, вони схожі з іншими трекерами активності. Oura Ring вміє рахувати кроки, калорії, відстань, стежити за сном і пульсом, а також вимірювати температуру тіла.

Кільце доступний в трьох варіантах, трохи відрізняються зовнішнім виглядом. Версія Balance Diamond виділяється наявністю п’яти діамантів загальною масою 0,025 карата. Є вибір з чотирьох колірних варіантів: сталевий, чорного, мідного і сірого, але це лише для версії Heritage вартістю 400 доларів. Базова модифікація Balance вартістю 300 доларів не буває в сірому кольорі, а топова, за яку просять 1000 доларів, і зовсім доступна лише в сталевому. Оформити попереднє замовлення можна вже зараз, а в продажу пристрій з’явиться в наступному місяці.

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of