Главная 2 Телефоны 2 Остання витік перед анонсом: галерея смартфонів Google Pixel 3 і Pixel 3 XL у всій красі

Остання витік перед анонсом: галерея смартфонів Google Pixel 3 і Pixel 3 XL у всій красі

Презентація флагманських смартфонів Google Pixel 3 і Pixel 3 XL має відбутися вже сьогодні ввечері. Тим не менш, в мережі продовжує з’являтися все більше інформації про них.

На цей раз відомий майстер мережевих витоків Еван Бласс ( Evan Blass) на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter опублікував добірку зображень, на яких смартфони показані в порівнянні, у всіх трьох варіантах кольору корпусу і з різних сторін. Обидва смартфона очікуються в трьох кольорах — чорному, білому і рожевому. Раніше повідомлялося також про існування «м’ятного» варіанти забарвлення, але, судячи з усього, ці чутки не виправдалися.

Особливу увагу джерело приділив бічній грані смартфонів. На ній видно кнопка включення, вона чорна для чорного корпусу, зелена для білого і для червона рожевого.

Google Pixel 3 і Pixel 3 XL отримають безрамковий дизайн, хоча рамки у дисплеїв далекі від рекордної тонкощі. У старшої моделі є виріз екрану, як у iPhone X. Одним з головних розчарувань стали звичайні одинарні камери на задній панелі, тоді як конкуренти вже давно перейшли на подвійні, а то і потрійні камери. Тим не менш, Google Pixel 3 XL обійшов iPhone XS Max в першому порівняльному тесті фотокамер.

Докладні характеристики ціни на смартфони не так давно розкрив канадський оператор. Ціни на Pixel 3 стартують від 770 доларів, а Pixel 3 XL — 870 доларів.

Прийом попередніх замовлень на Google Pixel 3 і Pixel 3 XL має розпочатися відразу після анонсу, а поставки — тільки 22 жовтня.

Бласс також опублікував новий рендер планшета Pixel Slate, що працює під управлінням операційної системи Chrome OS. Це гібридна модель зі стилусом і обкладинкою-клавіатурою. За попередніми даними, в Pixel Slate використовується процесор Intel Core i7-8500Y, а об’єм оперативної пам’яті становить 16 ГБ.

Теги:

,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of