Главная 2 Телефоны 2 Осінні смартфони Apple iPhone можуть стати головним болем для американських операторів

Осінні смартфони Apple iPhone можуть стати головним болем для американських операторів

Смартфони Apple iPhone наступного покоління, вихід яких очікується цієї осені, можуть принести з собою значне нововведення, що має значення для всієї галузі.

Мова йде про eSIM або вбудованою SIM карті, що ідентифікує апарат в мережі оператора. Так як без карти SIM отримання послуг стільникового зв’язку і передачі даних неможливі, в першу чергу перехід від нинішніх SIM карт до eSIM відіб’ється на операторах.

На відміну від звичайної картки SIM, для якої потрібен лоток, eSIM — мікросхема, припаиваемая на плату в процесі виготовлення смартфона. З нею споживачеві не потрібно фізично встановлювати карту. Замість цього, ідентифікатор записується в eSIM «по повітрю».

Найбільш очевидною перевагою eSIM є спрощення конструкції і вивільнення місця. Не менш важлива перевага — простота переходу від одного оператора до іншого. За словами джерела, перехід на eSIM зруйнує існуючу схему, в якій оператор забезпечує користувача карткою, одночасно пов’язуючи його контрактом, розрахованим на рік або кілька років. У разі eSIM покупець отримує велику свободу вибору. Уточнимо, що джерело має на увазі переважаючу в США модель з купівлею смартфона у оператора за символічною вартістю за умови укладення довгострокового контракту на послугу.

Передбачуваним постачальником мікросхем eSIM для смартфонів Apple називають компанію STMicroelectronics, який вже постачає їх різновиди розумних годин Apple Watch 3 з стільниковим модемом. За наявними даними, така мікросхема коштує близько 1 долара за штуку.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of