Главная 2 Телефоны 2 Опубліковано зображення 3D-камери смартфона Xiaomi Mi 8

Опубліковано зображення 3D-камери смартфона Xiaomi Mi 8

Нещодавно повідомлялося, що смартфон Xiaomi Mi 7 може вийти під назвою Xiaomi Mi 8. Тепер ж джерела стверджують, що компанія випустить Xiaomi Mi 7 і більш технічно досконалий смартфон Xiaomi Mi 8, який всередині компанії проходить під назвою Xiaomi 8th Anniversary Edition.

Xiaomi Mi 7 може позбутися 3D-камери і підтримки технології тривимірного сканування осіб користувачів, які повинні бути у Xiaomi Mi 8. Нижче надруковано зображення 3D-камери смартфона Xiaomi Mi 8.

На перший погляд цю систему камер можна сплутати з TrueDepth Camera, представленої в iPhone X, яка показана нижче. Але при найближчому розгляді добре видно відмінності.

За чутками, 3D-камера смартфона Xiaomi Mi 8 створювалася спільними зусиллями Qualcomm, Himax Technologies і Truly Opto-electronics. Xiaomi Mi 8 має стати першим смартфоном з ОС Android, який отримає стільки складну фронтальну камеру.

Як і iPhone X, Xiaomi Mi 8 може бути позбавлений дактилоскопічного датчика. Зате Xiaomi Mi 7 дістанеться сканер відбитків пальців, розташований під поверхнею дисплея.

Презентація новинок очікується до кінця травня.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of