Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Опубліковані зображення ультрабука Dell XPS 13 нового покоління

Опубліковані зображення ультрабука Dell XPS 13 нового покоління

Компанія Dell анонсує нові покоління компактного ноутбука XPS 13 зазвичай на щорічній січневій виставці CES в США. Ось і в наступному році на Consumer Electronics Show Dell представить новий XPS 13, проте робочий зразок пристрою вже готовий – джерело опублікував його зображення і деякі технічні подробиці.

Новий XPS 13 став ще тонше і зовнішнім виглядом тепер більше повторює модель 2-в-1 XPS 13 9365, ніж звичайний XPS 13 9360. Як пише джерело, повнорозмірний порт USB 3.0 пішов у небуття – замість нього тепер USB-C (загальна кількість цих роз’ємів – три). Також слот для карт пам’яті SD замінений на слот карток меншого розміру – microSD. Web-камера перемістилася з лівого нижнього кута на центр нижньої межі – аналогічним чином блок камери оформлений у XPS 13 9365. А ось екран InfinityEdge залишився на своєму місці.

Ноутбук буде запропонований в білому і рожевому виконаннях (традиційне чорне теж нікуди не дінеться). Цікаво, що саме білий колір послужив причиною заміни вуглеволокна, яким оформлюється робоча панель ноутбука поточного покоління, скловолокном. У компанії відзначили, що створити вуглецеве волокно автентичного білого кольору не було ніякої можливості.

Інші подробиці про Dell XPS 13 з’являться ближче до кінця року. Але можна не сумніватися, що разом з більш тонким корпусом ноутбук отримав і нові процесори Intel Core 8 покоління.

Джерело: Techradar

Теги:

Коментувати

Источник
09.10.2017 17:28

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of