Главная 2 Телефоны 2 Опубліковані зображення ігрового смартфона Black Shark

Опубліковані зображення ігрового смартфона Black Shark

Так іноді трапляється, коли багато подробиць про якусь новинку, ще не представлена офіційно, публікується в один день. Так, сьогодні компанія Xiaomi підтвердила чутки про те, що Black Shark – це її підрозділ, який буде випускати ігрові смартфони. Інше джерело поділився датою анонсу прем’єрного пристрою Black Shark (дебют, нагадаємо, очікується 13 квітня) і, нарешті, в Мережі з’явилися зображення пристрою. В цій новині їх і розглянемо.

Як видно, Black Shark виконаний по типу кишенькової ігрової консолі – з ігровими контроллерами і джойстиками ліворуч і праворуч від екрану. По кутах верхньої межі розміщені курки – теж типове рішення в портативних ігрових приставках.

Судячи по картинках, розробники цієї моделі не гналися за зменшенням габаритів на догоду компактності: екран зі стандартним співвідношенням сторін, вузькі рамки – тільки зверху і знизу, а бічні помітно видаються.

Колірна гамма не найтиповіша для ігрового продукту, але й не рідкісна. Цікаво, що поєднання чорного і зеленого – традиційно для компанії Razer, але її ігровий смартфон як раз позбавлений яскравих колірних акцентів.

На жаль, наскільки близькі до реальних виявляться ці зображення, поки можна лише гадати. Але якщо до прем’єри смартфона і правда залишається всього десять днів, то найближчим часом цей дизайн повинен бути або підтверджена, або спростують.

Що стосується характеристик смартфона, то він, за попередніми даними, побудований на SoC Qualcomm Snapdragon 845, має 6-8 ГБ ОЗУ і 128-256 ГБ флеш-пам’яті. Також чутки приписують пристрою ОС Android 8.0 Oreo і екран з кадровою частотою 120 Гц.

Теги:

,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of