Главная 2 Компьютеры 2 Оголошена дата виходу наступного великого оновлення Windows 10

Оголошена дата виходу наступного великого оновлення Windows 10

Незважаючи на недавні чутки про вихід квітневого апдейта Windows 10 в травні, Microsoft все ж укладається з релізом до кінця квітня. Компанія тільки що офіційно анонсувала оновлення Windows 10 April 2018 Update. Апдейт стане доступний з 30 квітня 2018 року, а з 8 травня почнеться його установка на ПК з Windows 10 по всьому світу.


Головними змінами оновлення стали функції Timeline, Focus Assist, поліпшення Dictation і браузера Edge. Функція Timeline в Windows 10 на ПК допоможе перенестися в минуле на період до 30 днів і відшукати все необхідне, незалежно від того, коли користувач працював над файлами. У Timeline користувач зможе переглянути дії, які він здійснював під своїм обліковим записом Microsoft Microsoft Edge або Office 365 на мобільному пристрої на iOS або Android.

Focus Assist допоможе не відволікатися на соціальні мережі та повідомлення при роботі. Також можна встановити автоматичне включення цієї функції в певний час протягом дня. Покращена функція Диктування дозволить простіше робити нотатки або писати статті за допомогою голосу.

В оновленні також з’явилися нові функції Microsoft Edge, включаючи можливість вимикання звуку у вкладці, повноекранний режим читання, друк веб-сторінок без зайвого тексту, граматичні засоби та автозаповнення веб-форм.

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of