Главная 2 Телефоны 2 Офіційний тизер показав потенційний Xiaomi Mi 8 Screen Fingerprint

Офіційний тизер показав потенційний Xiaomi Mi 8 Screen Fingerprint

Компанія Xiaomi опублікувала в китайській соціальній мережі Weibo тизерное зображення, присвячені новим моделям серії Xiaomi Mi 8.

На підписи йдеться, що 19 вересня ми побачимо нові смартфони серії Mi 8 і відзначається золотистий колір. Смартфон показаний поруч з новим iPhone в такій же кольоровій гамі.

Найближчим часом очікується анонс відразу двох смартфонів серії Mi 8. Мова йде про Xiaomi Mi 8 Youth і Mi 8 Screen Fingerprint Edition. Якщо щодо Xiaomi Mi 8 Youth було вже досить багато витоків, то Mi 8 Screen Fingerprint Edition поки залишався в тіні.

Фахівці з джерел в мережі не зійшлися в думці, який же саме смартфон зображений на новому тизері Xiaomi. За однією з версій, на ньому вперше показаний Mi 8 Screen Fingerprint Edition. За іншою версією — це просто золотистий Xiaomi Mi 8 Youth.

Як очікується, Xiaomi Mi 8 Screen Fingerprint Edition отримає вбудований в екран дактилоскопічний датчик, як у преміального Mi 8 Explorer Edition, а інші характеристики він успадкує у стандартного Mi 8.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of