Главная 2 Телефоны 2 Однокристальна система Huawei Kirin 970 включає CPU, GPU і NPU

Однокристальна система Huawei Kirin 970 включає CPU, GPU і NPU

На що проходить зараз в Берліні виставці IFA 2017 компанія Huawei Consumer Business Group представила нову однокристальну систему для смартфонів. Новинка називається Kirin 970, а її ключовою особливістю є апаратна підтримка додатків штучного інтелекту (ШІ). За словами виробника, він «впроваджує ІІ в життя і змінює способи взаємодії з пристроями».

Підтримка ІІ в мобільному пристрої складається з коштів самого пристрою і хмарних сервісів. Другий компонент помітно розвинувся за останні роки, а от можливості на стороні пристрою є куди покращувати. Оскільки на кошти смартфона доводиться взаємодія з користувачем, поліпшення на цьому етапі дозволить точніше розуміти і задовольняти індивідуальні потреби.

Тому конфігурація Kirin 970 включає не тільки 8-ядерний CPU і 12-ядерний GPU, але і новий блок — нейронный процесор (Neural Processing Unit або NPU). Гетерогенний комплекс Kirin 970 перевершує чотирьохядерний ПРОЦЕСОР Cortex-A73 в 25 разів по продуктивності і в 50 разів — за енергетичної ефективності. Однокристальна система, що виготовляється за 10-нанометровій технології, що включає 5,5 млрд транзисторів. Площа кристала дорівнює 1 см2.

Теги:

,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of