Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Новий iPad Pro показаний на рендерах з усіх сторін

Новий iPad Pro показаний на рендерах з усіх сторін

У мережі з’явилися якісні рендери підготовлюваного до випуску наступного покоління iPad Pro, чий дебют очікується в недалекому майбутньому. Одним з джерел став виробник аксесуарів Benks, показав нові захисні стекла для планшета. Другий джерело представив комп’ютерну 3D-модель, засновану на кресленнях.


Судячи з них, планшет буде надзвичайно тонким — товщина складає всього 5,86 мм. Також можна помітити тонкі рамки, відсутність домашньої кнопки і вирізу під камери на екрані, але надія на Face ID все ж є. Також в планшеті збережений 3,5-мм роз’єм для навушників.Згідно більш раннім витокам, новий iPad Pro отримає дисплей з тонкими рамками і позбудеться фірмової домашньої кнопки. На відміну від iPhone X, планшет не отримає вирізу на екрані. Навіть в тонких рамках виявиться достатньо місця, щоб розмістити камери і датчики TrueDepth для розпізнавання користувачів по особам Face ID.
До речі, функція Face ID зможе працювати в горизонтальному режимі, а не тільки у вертикальному, як це зараз відбувається з iPhone X, iPhone XS і iPhone XS Max. Порт USB Type-C дозволить виводити відео 4K HDR на зовнішні дисплеї. Також зазначається новий стилус Apple Pencil. Він буде сполучатися з планшетом, просто при наближенні до нього, як AirPods або HomePod, без необхідності підключати через конектор.

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of