Главная 2 Телефоны 2 Нові смартфони Apple iPhone отримають швидку 18-ватну зарядку, вважає Rosenblatt Securities

Нові смартфони Apple iPhone отримають швидку 18-ватну зарядку, вважає Rosenblatt Securities

Аналітик компанії Rosenblatt Securities Цзунь Жанг (Jun Zhang) впевнений, що компанія Apple використовує нову технологію швидкої зарядки для наступного покоління смартфонів iPhone.

Швидка зарядка потужністю 10 Вт дебютувала в iPhone 8 і iPhone 8 Plus. У новому поколінні будуть передбачені два режими швидкої зарядки: 15 Вт (5 В при 3 А) і 18 Вт (9 В 2 А). Аналітик, посилаючись на власних інформаторів, заявляє, що Apple хоче, щоб її смартфони в цьому плані були більш конкурентоспроможними порівняно з флагманами Android.

Єдиним постачальником мікросхем для швидкої зарядки нових iPhone буде виступати компанія Power Integrations, яка замінить компанії ON Semiconductor і NXP Semiconductors, в даний момент випускають зарядні рішення для смартфонів iPhone і планшетів iPad.

Інсайдери додають, що постачальником системи бездротової зарядки компанія для молодшої моделі iPhone, яка обладнана РК-дисплеєм, Apple вирішила зробити компанію Texas Instruments замість Broadcom.

За оцінкою аналітика, у другій половині цього року буде вироблено близько 100 млн і продано близько 85 млн нових смартфонів iPhone.

Теги:

,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of