Главная 2 Телефоны 2 Незвичайний смартфон Vivo Nex S пройшов тести блогера JerryRigEverything

Незвичайний смартфон Vivo Nex S пройшов тести блогера JerryRigEverything

Vivo Nex S — дуже незвичайний смартфон, який дуже швидко був «забутий» у зв’язку з виходом ще більш незвичайного Oppo Find X.

Однак останній коштує набагато більше, так що Vivo Nex S для багатьох може здатися більш цікавим варіантом. Сьогодні до цього апарату дістався блогер JerryRigEverything, щоб перевірити його на міцність.

В даному випадку відео виявилося набагато різноманітніше, ніж зазвичай. Приміром, як можна бачити, подряпини на склі не заважають роботі подэкранного сканера відбитків пальців.

Також можна побачити, що конструкція виїжджає модуля з фронтальною камерою дуже міцна і успішно чинить опір фізичним впливам.

Захищена фронтальна камера склом, так що подряпати її буде непросто. З тестом на нагрів ситуація також не дуже стандартна. По-перше, до появи характерного плями нагрівати довелося досить довго. По-друге, пляма вийшло світлим, а не чорним. По-третє, незважаючи на те, що в смартфоні використовується панель Super AMOLED, дисплей то відновився повністю чи майже повністю.

Що ж стосується тесту на вигин, смартфон його пройшов, але з застереженням. Все-таки конструкція не настільки міцна, щоб взагалі не реагувати на додаток зусиль. Як бачимо, рамка все-таки гнеться сильніше, ніж хотілося б.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of