Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Названий термін початку поставок кишенькових ігрових ПК Smash на APU AMD Z

Названий термін початку поставок кишенькових ігрових ПК Smash на APU AMD Z

У жовтні 2016 року на сайті Kickstarter успішно пройшов збір коштів на випуск кишенькового ігрового ПК Smash Z. Тоді передбачалося, що мініатюрна система буде побудована на гібридному процесорі AMD Merlin Falcon RX-421BD, чотири x86-сумісних ядра якої працюють на частоті 2,1 ГГц, а GPU Radeon R7 — на частоті 800 МГц. Комп’ютер повинен був отримати 4 ГБ оперативної пам’яті і 64 ГБ флеш-пам’яті. Крім того, планувався випуск конфігурація Smach Z Pro, 8 ГБ ОЗУ і 128 ГБ флеш-пам’яті.

На жаль, пристрій досі не випущено, але в лютому поточного року з’явилася нова інформація: розробники вирішили перевести Smach Z на більш сучасну платформу — APU лінійки Ryzen Embedded V1000.

За повідомленням джерела, розробка нового варіанту завершується. Вже відома конкретна модель APU. Основою кишенькового ігрового ПК Smash Z служить Ryzen Embedded V1605B з інтегрованим GPU AMD Radeon Vega 8.

Компанія AMD збирається показати Smash Z на своєму стенді на виставці Tokyo Game Show, що починається на цьому тижні. Кишеньковий ПК буде доступний не в двох, а в трьох різних варіантах: Z, Z Pro і Z Ultra. Їх ціни лежать в діапазоні 699-1199 доларів. Всі варіанти зможуть працювати під управлінням операційної системи Smash на базі OS Linux або під управлінням ОС Windows 10. Оснащення комп’ютера включає шестидюймовый сенсорний екран 1080p. Максимальний обсяг двоканальної оперативної пам’яті DDR4 дорівнює 16 ГБ твердотільного накопичувача — 256 ГБ. Поставки повинні початися в грудні поточного року.

Коментувати

Источник
18.09.2018 18:12

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of