Главная 2 Компьютеры 2 Названий найпопулярніший в Росії виробник комп’ютерної техніки

Названий найпопулярніший в Росії виробник комп’ютерної техніки

Аналітики видання Digitimes оголосили найбільш популярного в РФ виробника комплектуючих і мобільних комп’ютерів. Ним виявився ASUS, який займає 35% ринку графічних прискорювачів в РФ. Таким чином, кожна третя продана в Росії графічна карта випущена ASUS, а конкуренти тайванського вендора значно відстають за ринковою часткою.

З продажу материнських плат ASUS також утримує лідерство з часткою понад 50%, а ігрові ноутбуки ASUS ROG займають понад 26% ринку в 2018 році.

За словами Digitimes, більше ніде в Європі ASUS не домігся настільки високої популярності, як у Росії. Російські покупці забезпечили 30-40% всіх продажів відеокарт і материнських плат компанії в європейському регіоні, і тільки завдяки їм ASUS здобув європейське лідерство відразу в декількох класах комп’ютерних комплектуючих.

Представники ASUS розповідають, що вони домоглися успіху не в останню чергу тому, що приділяли багато спілкування з покупцями в соціальних мережах VK і Instagram. За їх словами, подальше зростання популярності бренду забезпечать ноутбуки на базі відеокарт GeForce GTX 1080, які стануть оптимальним варіантом для гравців на рубежі 2018-2019 рр ..

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of