Главная 2 Телефоны 2 Названий лідер по проблемним смартфонам

Названий лідер по проблемним смартфонам

Якщо вірити звіту, підготовленого компанією Blancco, що працює у сфері захисту даних, компанія Samsung в черговий раз виявилася лідером серед виробників смартфонів. Однак це не лідерство, за яке варто боротися. Дослідники стверджують, що в першому кварталі 2018 року смартфони Samsung продемонстрували найвищий показник відмов серед апаратів з ОС Android — 27,4%.

Серед смартфонів Apple самим проблемним є смартфон iPhone 6 — він лідирує в таборі iOS з показником 22%. На другому місці — iPhone 6s з 16%. За даними Blancco, для цих двох моделей характерні проблеми у вигляді раптового порушення роботи сенсорного екрану або появи сірих ліній на дисплеї.

У світі Android Samsung слід Xiaomi з 14,2%. Третьою є Motorola з 9,6%. Уточнимо, що звіт Blancco побудований на аналізі пристроїв з ОС Android і iOS, переданих операторами і підприємствами роздрібної торгівлі для «перевірки і стирання».

Залишається додати, що майже 75% смартфонів Apple, які потрапили в руки умільців Blancco, працювало під управлінням нової iOS 11, тоді як 52% інших виробників смартфонів під управлінням ОС Android Nougat, що вийшла в 2016 році.

Теги:

,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of