Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Наступне покоління iPad сертифіковано для Росії

Наступне покоління iPad сертифіковано для Росії

На сайті Євразійської економічної комісії в розділі з чекали тужливі назвою «Єдиний реєстр нотифікацій про характеристики шифрувальних (криптографічних) засобів і товарів, що їх містять» з’явилися записи про нові планшети від компанії Apple, які поки не були представлені офіційно.


В базі даних присутні моделі під номерами A1893 і A1954. Вони не співвідносяться ні з одним сучасним iPad mini, iPad або iPad Pro. Відзначається, що вони працюють на базі iOS 11.


Згідно більш раннім витокам, у другому кварталі 2018 року очікується дебют недорогого 9,7-дюймового iPad за ціною від 259 доларів США. Apple також готує в 2018 році новий iPad Pro, який отримає перероблений дизайн з тонкими рамками і систему Face ID для розпізнавання користувача по обличчю, але позбудеться домашньої кнопки і сканера відбитків пальців. При цьому перехід екрану на технологію OLED малоймовірний. Як і iPhone X, в планшеті задіють прискорений процесор з кастомних графікою Apple. У пару до планшета готується оновлений стилус Apple Pencil з новими програмними інструментами, розширюють можливості використання.

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of