Главная 2 Телефоны 2 Наживо смартфон Xiaomi Mi Mix 2 все-таки виглядає інакше, ніж на презентаційних зображеннях

Наживо смартфон Xiaomi Mi Mix 2 все-таки виглядає інакше, ніж на презентаційних зображеннях

Вчора компанія представила смартфон Xiaomi Mi Mix 2, у якого дисплей займає, за заявами виробника, 93% площі фронтальної поверхні. На офіційних зображеннях смартфон виглядав мало не революційно, проте всі ми чудово пам’ятаємо, як було у випадку з першою моделлю Mi Mix.

Пізніше в Мережі з’явилися «живі» фото новинки китайського гіганта, так що тепер ми маємо можливість порівняти презентаційні зображення і реальний зовнішній вигляд смартфона.

Немає сумнівів у тому, що виглядає Mi Mix 2 вражаюче. Звичайно, сьогодні представлять iPhone X, але не факт, що Apple вдасться переплюнути Xiaomi.

Як би там не було, зараз не про це. Щоб повноцінно оцінити різницю між зображеннями і реальністю, треба поглянути на білу версію новинки.

Як можемо бачити, Xiaomi знову прикрасила реальність. Так, це робить більшість виробників, але у випадку моделей Mi Mix це вже занадто кидається в очі. Рамка навколо дисплея нікуди не поділася і по товщині приблизно дорівнює рамці у попередньої моделі. У верхній частині навіть знайшлося місце динаміку.

До речі, біла версія відрізняється від чорної не тільки кольором. Це лімітована версія. По-перше, у неї буде 8 ГБ оперативної пам’яті і 128 ГБ флеш-пам’яті. По-друге, золотисті кільця навколо камери і сканера відбитків пальців — це дійсно 18-каратне золоте покриття. Але і це не все.

Якщо звернути увагу на бічні грані, то можна побачити, що вони виготовлені не з алюмінію, як у базового Mi Mix 2, а з тієї ж металу, що і тильна частина корпусу.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of