Главная 2 Телефоны 2 На випуск розумних годин Ticwatch S і E на платформі Android Wear зібрано майже 2,7 млн доларів

На випуск розумних годин Ticwatch S і E на платформі Android Wear зібрано майже 2,7 млн доларів

На сайті Kickstarter завершується збір коштів на випуск розумних годин Ticwatch S (Sport) і E (Express) на платформі Android Wear 2.0. Задавшись метою залучити не менше $100 000 goal, автори проекту на момент підготовки новини зібрали $2 679 609.

Розумні годинник приймає дзвінки та повідомлення, що забезпечують доступ до віртуального помічника Google Assistant, Google Fit і іншим додаткам для фізкультури, а також до численних додатків Google Play.

Основою пристроїв служить SoC MTK MT2601. Об’єм оперативної пам’яті дорівнює 512 МБ, а флеш-пам’яті — 4 ГБ. Оснащення годин включає сенсорний дисплей OLED діаметром 1,4 дюйма і дозволом 400 х 400 пікселів. Годинник підтримують Bluetooth 4.1/BLE і Wi-Fi 802.11 n. Він оснащені GPS-приймачем, датчиком частоти серцевих скорочень, акселерометром, гіроскопом, електронним компасом, сенсором наближення, мікрофоном і гучномовцем. Ступінь захисту годин — IP67. Час автономної роботи становить 48 год.

Модель Ticwatch E діаметром 44 мм і товщиною 13,55 мм важить 41,5 р. Вона обладнана вбудованим GPS-приймачем. Модель Ticwatch S діаметром 45,5 мм і товщиною 13 мм важить 45,5 р. В її випадку GPS-приймач знаходиться в ремінці. У комплект можуть бути включені бездротові навушники Ticpods, що працюють без підзарядки до 6 годин у режимі голосового зв’язку або прослуховування музики.

Мінімальний внесок, який дає право на отримання моделі Ticwatch E, зараз дорівнює $119. За модель Ticwatch S просять $139. Збір коштів завершується через чотири дні. Відвантаження повинна початися в листопаді.

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of