Главная 2 Телефоны 2 На випуск носимого пристрою FOMOcamera зібрано в 7,3 рази більше коштів, ніж планувалося

На випуск носимого пристрою FOMOcamera зібрано в 7,3 рази більше коштів, ніж планувалося

Вчора на сайті KickStarter завершився збір коштів на випуск носимого пристрою FOMOcamera. Пристрій являє собою відеокамеру, стилізовану під великий значок, який можна причепити до одягу, рюкзаку або навіть взуття. Це дає можливість зйомки з незвичайного ракурсу. Ідея FOMOcamera виявилася привабливою для великої кількості відвідувачів KickStarter: задавшись метою зібрати $18 000, автори проекту отримали $131 561.

Камера з роздільною здатністю 2 Мп оснащена об’єктивом з кутом поля зору 90° і діафрагмою F/2,4. Вона здатна знімати відео 1080p з кадровою частотою 30 к/с. Для зберігання записів служить карта пам’яті microSD об’ємом 16 або 32 ГБ. За підрахунками розробників, акумулятор ємністю 240 мА∙год здатний забезпечити роботу в режимі запису протягом 90 хвилин. Зарядка займає 60 хвилин, для чого використовується порт micro-USB, підходить і для переносу відео. Камера діаметром 50 мм і товщиною 15 мм важить 40 р. Декоративну вставку в значок можна змінювати, отримуючи унікальний аксесуар, максимально відповідний до образу власника. В комплект входять кріплення двох видів.

Щоб увімкнути або вимкнути камеру, достатньо потримати натиснутою протягом двох секунд єдину кнопку на її корпусі. Короткочасне натискання включає і вимикає режим запису.

Мінімальний внесок, який дає право на отримання камери, дорівнював $49. Відвантаження пристроїв повинна початися в грудні.

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of