Главная 2 Телефоны 2 На випуск мініатюрної акустичної системи MiniS з магнітним кріпленням зібрано в 10 разів більше коштів, ніж планувалося

На випуск мініатюрної акустичної системи MiniS з магнітним кріпленням зібрано в 10 разів більше коштів, ніж планувалося

Через кілька днів на сайті KickStarter завершується збір коштів на випуск мініатюрної акустичної системи MiniS. Плануючи зібрати $5000, автори проекту вже зібрали в 10 разів більше. В якості основної особливості АС вони виділяють магнітне кріплення.

Завдяки магнітному кріпленню і бездротовому підключенню до джерела, MiniS можна розташовувати самих різних металевих об’єктах і конструкціях. Крім того, передбачено випуск кріплень, які дозволяють зафіксувати колонки на кермі велосипеда і на передпліччі.

Дві колонки утворюють стереопару. Інтерфейс Bluetooth 4.2 забезпечує зв’язок на відстані до 10 м. Без підзарядки акумулятора ємністю 450 мА∙год пристрій працює до восьми годин, повністю заряджаючись менш ніж за годину. Вбудований мікрофон дозволяє використовувати MiniS в якості гарнітури «вільні руки».

Мінімальний внесок, що дозволяє сподіватися на отримання MiniS, дорівнює $69. Відвантаження готових виробів організатори збору коштів обіцяють розпочати вже у вересні.

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of