Главная 2 Телефоны 2 На сайті TENAA виявлено чотири варіанти смартфона Xiaomi Redmi Note 5A, але варіанти на SoC Snapdragon 625 серед них немає

На сайті TENAA виявлено чотири варіанти смартфона Xiaomi Redmi Note 5A, але варіанти на SoC Snapdragon 625 серед них немає

В базі даних TENAA з’явився смартфон Xiaomi Redmi Note 5A. Точніше кажучи, чотири різновиди цього пристрою. Всупереч нещодавньої інформації, варіанти на SoC Snapdragon 625 з екраном Full HD серед них немає.

Всі чотири варіанти оснащені дисплеями розміром 5,5 дюйма і дозволом 1280 х 720 пікселів. Харчування смартфонів товщиною 7,3 мм забезпечують акумулятори ємністю 3000 мА∙год.

Покупцями будуть запропоновані чорний, сірий, сріблястий, білий, синій, рожевий, червоний та золотавий варіанти забарвлення.

Відмінності стосуються однокристальних систем, пам’яті і камер. Імовірно, деякі варіанти побудовані на SoC Snapdragon 425 з чотирьохядерним процесором, деякі — на Snapdragon 430 з восьмиядерним процесором. У першому випадку обсяг ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті дорівнює 2 ГБ, флеш-пам’яті — 16 ГБ. У другому випадку об’єм оперативної пам’яті складає 3 ГБ, а флеш-пам’яті в смартфоні встановлено 32 ГБ.

Варіанти з великим обсягом пам’яті отримали камери роздільною здатністю 16 і 13 Мп. Варіанти з меншим об’ємом пам’яті — 13 і 5 Мп.
Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of