Главная 2 Телефоны 2 На думку аналітика Barclays, Apple припинить комплектувати смартфони iPhone перехідником з роз’ємом TRS

На думку аналітика Barclays, Apple припинить комплектувати смартфони iPhone перехідником з роз’ємом TRS

Прибравши зі смартфонів iPhone роз’єм TRS діаметром 3,5 мм для підключення навушників і гарнітур, компанія Apple не відмовилася від нього остаточно, а лише винесла на перехідник, що підключається до порту Lightning. Включення перехідника в комплект поставки дало можливість власникам навушників з найпоширенішим роз’ємом використовувати їх з новим смартфоном. Проте це була лише тимчасова поступка з боку Apple.

У всякому разі, так вважає аналітик компанії Barclays, який заявив, що нові моделі iPhone, заплановані до випуску в цьому році, не будуть комплектуватися перехідниками, які поєднують Lightning і TRS 3,5 мм.

Серед тих, хто найбільше постраждає від рішення Apple, може виявитися компанія Cirrus Logic. У перехідниках, по суті, представляють собою цифро-аналогові і аналого-цифрові перетворювачі, використовуються відповідні мікросхеми цього виробника. Втім, це неофіційна інформація, оскільки мікросхеми не мають маркування.

Уточнимо, що принципова можливість підключення збережеться, а перехідник, швидше за все, можна буде придбати окремо, за додаткову плату.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of