Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 На Apple подали в суд за проблеми з клавіатурою в MacBook і MacBook Pro

На Apple подали в суд за проблеми з клавіатурою в MacBook і MacBook Pro

Проти Тіма Кука і команди Apple, яка займається ноутбуками, в Каліфорнії подали колективний позов з приводу проблем з клавіатурами MacBook і MacBook Pro.


У позові цитуються численні скарги користувачів на збої механізму «метелик» в клавіатурах MacBook, випущених з 2015 року, і MacBook Pro, випущених з 2016 року. Такі помилки призводять до того, що ноутбуки стають, фактично, марними.

Також потрапляння навіть невеликої кількості пилу заважає роботі перемикача, в результаті, натискання на клавіші не реєструються. Ремонт же подібних проблем в сервіс-центрі влітає в копієчку, якщо ноутбук вже не на гарантії.

Нагадаємо, Apple вперше представила механізм «метелик» в 12-дюймовий ноутбук MacBook в 2015 році, стверджуючи, що така клавіатура буде набагато точніше. Механізм дозволив зробити профіль ноутбука тонше.

На Change.org нещодавно з’явилася петиція, яка закликає Apple відкликати всі MacBook з механізмом «метелик» в клавіатурі, оскільки такий дизайн показав себе невдалим. Її підписали понад 17 тисяч осіб всього за тиждень.

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of