Главная 2 Телефоны 2 На Apple подали в суд за порушення патенту на ключові технології, використовувані в здвоєних камерах смартфонів

На Apple подали в суд за порушення патенту на ключові технології, використовувані в здвоєних камерах смартфонів

В суд північного округу штату Каліфорнія подано позов до компанії Apple. Позивачі — Янбин Ю (Yanbin Yu) і Чжонсян Чжан (Zhongxuan Zhang) — впевнені, що виробник смартфонів iPhone порушив належить їм патент, пов’язаний з цифровими камерами з кількома датчиками і об’єктивами. У позові стверджується, що порушення є в пристроях iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone Xs і iPhone Xs Max.

Позивачі стверджують, що Apple покладалася на те, що отримала запатентовані технології з придбанням ізраїльської компанії PrimeSense . Однак патент №6611289, що належить позивачам, був виданий в 2003 році, тоді як компанія PrimeSense була заснована тільки в 2005 році. Інша технологія, отримана Apple з купівлею LinX, теж є похідною від зазначеного патенту. Мова йде про портретному режимі і отримання ефекту боке.

У позові сказано, що Apple намагалася запатентувати подібну розробку, але заявка була відхилена в світлі існування патенту №6611289. Пізніше Apple зробила повторну спробу, включивши посилання на патент №6611289, і отримала свій патент. Таким чином, компанія Apple була поінформована не тільки про існування патенту №6611289, але і його суті; їй було відомо, що технології роботи з двома об’єктивами, придбані з купівлею компаній PrimeSense і LinX, засновані на технології, описаної в патенті №6611289. Незважаючи на це знання, Apple не намагалася зв’язатися з позивачами і отримати ліцензію.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of