Главная 2 Телефоны 2 Мобільному фотопринтеру Holga не потрібен джерело живлення

Мобільному фотопринтеру Holga не потрібен джерело живлення

Компанія Holga Digital представила мобільний фотопринтер, розрахований на використання спільно зі смартфонами. За словами розробника, який організував збір коштів на випуск принтера, він «схожий на камеру Holga 120 без об’єктива».

Розміри принтера — 146 х 109 х 57 мм, маса — 360 р.

Пристрій має складну конструкцію і не потребує джерелі живлення. Крім того, воно ніяк не підключається до смартфону. Для друку необхідно розкласти принтер, помістити на нього смартфон, після чого натиснути кнопку затвора». Результатом цих дій стане миттєва фотографія. Оскільки в якості витратних матеріалів використовуються картриджі Fuji Instax Mini, розміри відбитків рівні 54 х 86 мм, причому саме зображення має розміри 46 х 62 мм. Кольоровим або чорно-білим знімок буде — залежить від того, який картридж заряджений принтер. Holga також планує випустити мобільний додаток для Android і iOS, яке дозволить застосовувати до зображень художні фільтри, додавати підпису та значки.

Мінімальний внесок, необхідний для отримання принтера Holga, дорівнює 51 долара. Розраховуючи зібрати не менше 19 000 доларів, автори проекту вже зібрали понад 28 000. Збір коштів закінчиться через 41 день, а відвантаження пристроїв повинна початися в березні майбутнього року.

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of