Главная 2 Телефоны 2 Мініатюрна електронна друкарська машинка pomera оснащена екраном E Ink

Мініатюрна електронна друкарська машинка pomera оснащена екраном E Ink

На сайті KickStarter днями розпочався збір коштів на випуск пристрою, що відноситься до майже вимерлого класу друкарських машинок.

Пристрій називається pomera. Його габарити в складеному вигляді — всього 156 х 126 х 33 мм, а маса — 450 г, так що pomera можна порівняти з щоденником. У розкладеному стані розміри клавіатури становлять приблизно 286 х 131 мм, що дозволило використовувати клавіші розміром 17 мм. Їх вертикальний хід становить 1,5 мм. Живиться машинка від двох елементів AA, яких вистачає на 20 годин безперервної роботи. Резервним джерелом живлення служить елемент CR2032.

В Японії вихідна модель пристрою була випущена ще в 2008 році. Вона користується популярністю в якості альтернативи ноутбуків в тих випадках, коли вони використовуються в якості записних книжок, оскільки істотно перевершує мобільні комп’ютери за портативності і часу автономної роботи.

До достоїнств pomera також відноситься екран, який не світиться і не мерехтить, нагадуючи звичайний папір. Справа в тому, що машинка оснащена шестидюймовий дисплеєм E-Ink з роздільною здатністю 800 х 600 пікселів. У налаштуваннях можна вибрати розмір шрифту і міжрядкова відстань.

Крім режиму машинки, є режим календар з нотатками на кожен день і режим таблиці. Всі документи зберігаються в текстовому форматі, придатному для подальшого використання на ПК. В якості змінних носіїв використовуються карти SD або SDHC об’ємом до 32 ГБ. Є порт USB 2.0. Крім карти пам’яті і інтерфейсу USB для перенесення даних можна використовувати функцію генерації QR-коду. Досить зняти такий код з додатка для iOS, щоб передати текст у смартфон або планшет Apple. Ще одна альтернатива — FlashAir (картка SD з бездротовим інтерфейсом).

Учасники збору коштів можуть зарезервувати свій примірник pomera за 350 доларів. Відвантаження повинна початися в листопаді — звичайно, за умови, що збір коштів буде успішним. Поки із запланованих 90 000 доларів зібрано близько 20 000. До закінчення збору коштів залишається 28 днів.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of