Главная 2 Телефоны 2 LG V35 ThinQ — ще одна версія моделі V30, але тепер хоч з якимись відзнаками

LG V35 ThinQ — ще одна версія моделі V30, але тепер хоч з якимись відзнаками

Компанія LG затримала вихід нового флагманського смартфона G7, нещодавно повідомила, що тепер буде оновлювати апарати по мірі необхідності, а не згідно з встановленим графіком, але при цьому чомусь вирішила наплодити купу версій моделі V30.

Навіть якщо не поділяти V30 і V30+, нещодавно були представлені V30S ThinQ і V30S+ ThinQ, які відрізняються від оригіналів тільки підтримкою систем Vision AI і Voice AI. Чому це не можна було додати звичайним V30 допомогою оновлення і на цьому закрити тему, не дуже зрозуміло.

Як би там не було, ми отримали дві ідентичні версії (або чотири, якщо вважати V30+ і V30S+ ThinQ за окремі). Тепер ж джерело повідомляє, що LG додала до них ще й модель V35 ThinQ. Поки без плюса і букви S в назві.

Відразу обмовимо, модель, мабуть, буде продаватися тільки в Японії, хоча це не точно. І в даному випадку від інших моделей відмінність все-таки є. Це основна камера. Якщо у всіх ранніх V30 основна здвоєна камера включала датчики роздільною здатністю 16 і 13 Мп, то у новинки — пара 16-мегапіксельних датчиків. Можливо, це рівно така ж камера, яка буде LG G7 ThinQ. Джерело уточнює, що основний модуль отримає діафрагму F/1.6, а другий оснащена ширококутним об’єктивом з кутом огляду в 107 градусів.

Судячи з усього, інших відмінностей від наявних моделей не буде.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of