Главная 2 Телефоны 2 Колишній віце-президент Google назвав камеру iPhone «кінцем дзеркальних камер для більшості людей»

Колишній віце-президент Google назвав камеру iPhone «кінцем дзеркальних камер для більшості людей»

Вік Гундотра (Vic Gundotra), колишній старший віце-президент Google, до 2014 року відповідав за розробку мобільних пристроїв, висловив свою думку про камерах смартфонів. За його словами, апарати з ОС Android, в цій області суттєво поступаються смартфонів Apple iPhone.

Гундотра пояснює це тим, що Apple сама займається розробкою апаратних і програмних засобів. Це дозволяє швидко вводити технічні нововведення, повноцінно розкриваючи їх у програмному забезпеченні.

У той же час, якщо виробник смартфона з Android додасть в оснащення який-небудь передовий елемент, знадобиться дуже багато часу, щоб доступ до його можливостей з’явився у стандартом API для всіх розробників. Саме з цієї причини виробники змушені встановлювати на смартфони з Android власні програми, можливості яких змінюються від моделі до моделі від виробника до виробника.

До речі, думку колишнього керівника Google, який «залишив свою професійну камеру» і задоволений знімками iPhone, не поділяють багато учасників спільноти DP Review, що говорить про суб’єктивність будь-яких якісних оцінок знімків.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of