Главная 2 Телефоны 2 Китай може заборонити продаж продукції Apple, що виведе Huawei на перше місце в рейтингу найбільших постачальників смартфонів

Китай може заборонити продаж продукції Apple, що виведе Huawei на перше місце в рейтингу найбільших постачальників смартфонів

Протягом останніх декількох місяців неодноразово з’являлася інформація про те, що уряд США виступає проти появи смартфонів китайського виробництва на території своєї країни.

Пару днів тому стало відомо, що Міністерство торгівлі США заборонило американським виробникам продавати продукцію компанії ZTE до 2025 року. Раніше ЦРУ, ФБР, АНБ і інші американські відомства виступили проти появи смартфонів Huawei в США.

Тепер ж джерела повідомляють, що китайський уряд розглядає можливість заборони продажів всієї техніки Apple на території КНР. В якості головної причини називається національна безпека Китаю. Якщо Китай піде на цей крок, то це сильно вдарить по позиціях Apple на світовому ринку.

Купертіновци відразу ж втратять близько 19% доходу компанії Apple доведеться скоротити штат на 10-20%, звільнивши до 30 тис. чоловік. Якщо Китай піде на цей крок, то Huawei випередить Apple у рейтингу найбільших постачальників смартфонів, а можливо, також омине і Samsung, очоливши відповідний рейтинг.

Очевидно, що за 46 млрд доларів (ринкова частка Аpple в Китаї) також будуть битися Samsung, Xiaomi, Oneplus, Oppo, Vivo і Meizu. Ми простежимо за тим, як будуть розгортатися події.

Теги:

,
,
,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of