Главная 2 Телефоны 2 iPhone X провів два тижні на дні річки і повернувся до власниці…в робочому стані

iPhone X провів два тижні на дні річки і повернувся до власниці…в робочому стані

Автор YouTube-каналу Man + River по імені Даллас (Dallas) выклаывает відеоролики, в яких він досліджує дно річок в пошуках втрачених людьми речей, після чого (при наявності можливості связяаться з власником) повертає їх.

В ході останнього занурення Даллас виявив, серед усього іншого, золоте кільце, окуляри Porsche Design і перший за весь час подібних пошуків смартфон iPhone X.

Смартфон не мав водонепроникного чохла. Повернувшись додому, Даллас дав йому висохнути протягом трьох днів, попередньо порізавши корпус і помістивши його в силікагель, а потім підключив зарядний пристрій. iPhone X почав заряджати і включився, після чого ентузіаст зв’язався з власницею.

Дівчина не могла повірити в те, що сталося. Вона повідала Далласу, що впустила смартфон в річку два тижні тому, на ньому була купа фотографій її дітей.

Даллас справедливо зазначив, що їм на пару з Аліссою (Alyssa) варто було б зняти рекламний ролик для Apple. Ми не знаємо, наскільки просунулися маркетологи Apple в створенні вірусних роликів, але дане відео безумовно викликає заряд позитивних емоцій.

Теги:

,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of